ASANSÖR KİRALAMA

asansör kiralama hizmetimizden faydalanmak için sitemiz üzerinden formu doldurarak bizim sizi aramamızı sağlayabileceğiniz gibi isterseniz telefon numaramızı arayarak da hızlı iletişim sağlayabilirsiniz.

asansör kiralama firmamız Ankara’da birçok noktaya kiralık asansör hizmeti sunabiliyor. Nakliyat ya da inşaat gibi alanlarda ihtiyacınızı karşılayacak olan asansörlerimiz özellikle taşımacılık söz konusu olduğunda tercih edilecek olan ilk markadır. Makinalarımız sayesinde en yüksek noktalara kadar ulaştırmak istediğiniz eşyaları güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Özellikle evden eve nakliyat sektöründe kullanılan asansörlerimiz işçilerinizin güvenliği ve hızlı taşıma için tercih edilmekte. İster müşterinizin ister sizin eşyalarınız asansörlerimiz sayesinde hiçbir zarar görmez.

Kiralık Asansör Hizmetleri

Asansör kiralama hizmetimiz Ankara merkezlidir ve Ankara’nın birçok noktasına da hizmet verebilir. Bizimle iletişime geçmeniz halinde ihtiyacınız olan gün ve saat belirtilerek gerekli bilgilendirme yapıldıktan sonra asansörlerimiz sizin kullanımınıza rezerve edilir. Firmamız sürekli olarak kendini geliştirdiği ve teknolojinin her olanağını takip ettiği için bünyemizde bulunan her asansörümüz en üst model olmakla birlikte güvenlikleri de artırılmıştır. Ağır eşyalar için kullanılan eşyalarımızla en yüksek katlara bile hiçbir güvenlik endişesi duymadan erişim sağlayabilirsiniz. Biz  asansör kiralama olarak profesyonel bir çalışma yürütür ve buna göre hareket ederiz. Bizimle iletişime geçen her müşterimiz bizim için önemlidir ve verilmiş olan sözler mutlaka bizim garantimiz altındadır. Firmamız profesyonel bir kadroya sahip olmakla birlikte bizim için en önemli şey ilgidir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutar ve sürekli müşterilerimizle irtibat halinde olarak asansörlerin kullanımı konusunda gerekli talimatlara uyarız.

Bizden asansör kiralamak için ne gerekiyor;

  • Asansörlerimiz dış cepheler için uygun modellerdir.
  • Hangi kata çıkması isteniyor ve nereye kurulacaksa bize bilgi vermeniz gerekir.
  • Asansörümüzün kurulabilmesi için uygun alanın tespit edilmesi sağlanmalıdır.
  • Asansörün kurulacağı alanın müsait olması gerekir.
  • Asansör kurma işlemi sonrasında sorunsuz bir indirme ve çıkarma gerçekleştirilir
  • Asansörümüzle alakalı herhangi bir sorun oluşmuşsa tüm sorumluluk bize aittir.
  • Makinelerimiz evden eve nakliyat yanı sıra inşaat alanlarında da kullanılabilir
  • Tadilat gören binalarınız için tercih edilebilir.
  • Çatı aktarımında malzeme indirme çıkarma için tercih edilebilir.