HAKKIMIZDA

Evden eve nakliyat sektörü tecrübe, bilgi, birikim ve donanım gerektirir. Tüm bunlara sahip olmak ise uzmanlıktır. Firmamız Ankara Kırlangıç Asansör Kiralama tüm bunlara sahip donanımlı bir ekip tarafından oluşturulmuştur. Ankara’nın her bölgesine asansörlü nakliyat hizmeti sunabildiğimiz gibi isterseniz Ankara asansör kiralama hizmeti de sağlayabiliriz. Amacımız taşınma zamanı geldiğinde bunun size çile vermemesi ve en doğru yöntemler tercih edilerek ustaca taşınmasıdır. Evden eve nakliyat sektörü yalnızca bir eşyanın başka bir eve ya da ofise transferi anlamına gelmemelidir. Bu titiz ve planlı bir çalışma şekli olmak zorundadır.

Özensiz bir nakliyat hizmeti demek tüm birikimlerinizi kullanarak aldığınız eşyalarınızın da zarar görmesi demektir. Biz Kırlangıç Asansör Kiralama Ankara firması olarak buna hiçbir zaman müsaade etmeyeceğimiz gibi böyle bir durumun yaşanmasını da istemeyiz. Bizim için müşterilerimin talepleri her şeyin üzerindedir. Bunun içinde istekler doğrultusunda hareket ederek planlamamızı yaparız. Taşıma işlemi sizin gözünüzün önünde yapılır ve tamamen şeffaftır.

Pratik, Hızlı ve Garantili Taşımacılık

Taşınmak gözünüzde büyüyorsa bizimle çalıştığınız da pratik, hızlı ve uzman ekiplerimiz sayesinde bunu hiç hissetmezsiniz. Firma olarak kalitemizden bugüne kadar hiç ödün vermedik ancak biz şunu da biliyoruz ki kaliteli bir nakliyat için çok yüksek bedeller ödemeniz gerekmiyor. Firmamız çözümlerini sunarken müşteri odaklı düşünür ve fiyatlarını en makul seviyede tutar. Uzman kadromuzla Ankara’nın her bölgesine evden eve nakliyat konusunda destek verebiliriz.

Firmamız bünyesinde hizmet verdiğimiz tüm nakliyat hizmetlerimiz sigortalı ve garantilidir. Aklınıza takılabilecek her türlü soru işaretleri için bizimle iletişime geçip düşüncelerinizi iletebilirsiniz. Firma olarak yılların vermiş olduğu tecrübe bizi bu günlere getirdi ve bugün Ankara’nın asansör kiralama ve evden eve nakliyat sektöründe lider markası noktasındayız.

Nakliyat sürecimiz ücretsiz olarak adresinize gönderdiğimiz ekspertiz ekiplerimiz tarafından planlanır ve en rahat hizmetin sunulması için tüm değerlendirmeler yapılır. Uzman kadromuz tüm eşyalarınızın paketlenmesini ve ambalajlanmasını da sağlayabilir. Taşıma işlemi sırasında montaj ve demontaj işlemi için ayrı personelimiz görev alır mobilya ve beyaz eşyalarınız bulunduğu yerden alınarak yeni yerine montelenir.

Kırlangıç nakliyat Ankara’da asansör kiralama ve evden eve nakliyat denildiği zaman ilk akla gelen firma olmuştur.