PARÇA EŞYA NAKLİYAT

Taşıma işlemi yalnızca bir evin tamamının ya da ofisin tamamının nakledilmesi demek değildir. Bazen eşyalarınızın bir bölümünü ya da az sayıdaki eşyanızı da taşımak isteyebilirsiniz. Bunun için firmamızdan alacağınız hizmetin adı parça eşya nakliyat olacaktır. Kırlangıç Asansör Kiralama olarak müşterilerimize hizmet sunarken tüm ihtiyaçlarını da düşünerek onların en uygun olanını tercih etmesini hedefleriz. Buna göre firmamız içinde birçok farklı tipte nakliyat hizmeti mevcuttur.

Evden eve nakliyat hizmeti verirken geniş bir araç filomuz vardır. Buna göre eşyalarınızın az olması halinde bu işlemi daha küçük boyutlardaki nakliyat araçlarımızla sağlayabiliriz. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz bizim size ücretsiz ekspertiz ekiplerimizi göndermemiz için yeterli olacaktır. Ekiplerimiz taşınacak olan eşyanın boyutlarını incelemek için vermiş olduğunuz adrese gelir ve uygun olan aracın teminini sağlar. Bu hizmet esnasında Kırlangıç Asansör Kiralama bünyesindeki diğer hizmetlerden de yararlanmak isteyip istemeyeceğiniz size sorulur. Örneğin sigortalı nakliyat ve asansörlü nakliyat

Parsiyel Taşımacılık

Bazı eşyalar vardır ki her ne kadar az olsa da kendi aracınızla taşıyabileceğiniz boyutta değildir. Üstelik ağırlığını da hesaba kattığınız da bu işlemi yalnız başınıza yapmanız mümkün olmayacaktır. Parça eşya taşıma hizmetimizle birlikte sizin araç sıkıntınızı çözebildiğimiz gibi eşyanız ne kadar ağır olursa olsun profesyonel çalışanlarımız taşımaya yardımcı olabilecektir.

Evden eve nakliyat sektörü her geçen gün biraz daha gelişiyor ve güçleniyor. Burada özellikle teknolojinin farkını da görmek gerekiyor. Eşyanız az olsa bile asansörlü nakliyat hizmeti aldığınız da en kısa süre içerisinde ve üstelik eşyanıza hiçbir zarar gelmeden taşınabiliyor.

Az sayıdaki eşyalarımız için küçük araçlar temin edebiliyoruz ancak bu araçlarımızın da büyüklerden hiçbir farkı yoktur. Kasa bölümü eşya taşımak için özel olarak dizayn edilmiştir. Ve yüklenen hiçbir eşyanın araç içinde zarar görmesi mümkün değildir.

Parça eşya taşıma hizmetimiz normal bir kamyon kiralamanın çok üzerinde bir hizmet olmakla birlikte ekonomik olarak da aynı ücrettedir. Bunun için kendinizi sıkmanıza, kasmanıza ve ödemeyi dert etmenize hiç gerek yoktur. Yapmanız gereken tek şey Kırlangıç Asansör Kiralama ile iletişime geçtiğinizde almak istediğiniz hizmeti belirtmek.