ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

Kendini şehirler arası nakliyat konusunda sürekli olarak geliştirmiş ve sağladığı hizmet sayesinde en başarılı girişimleri de büyük bir ustalıkla çözümlemiş olan firmamız. Siz değerli müşterilerimizin de her türlü nakliyat talebini sorunsuz bir şekilde karşılar. Şehirler arası nakliyat konusu dikkat edilmesi gereken bir konudur. Bunun içinde her türlü risklere karşın önceden tedbir alınması önemlidir. Biz Ankara Kırlangıç Nakliyat ve asansör kiralama firması olarak şunu çok iyi biliyoruz ki bizim bünyemizde çalışan her personelimiz nakliyat konusunda tecrübeli ve gerekli teknik donanıma sahiptir. Amacımız size hizmet verirken eşyalarınızın güvenliğini ön planda tutmak ve zarar görmesini önlemektir.

Şehirler arası nakliyat söz konusu olduğunda en az taşıma kadar kullanılan araçlar ve teknik ekipmanlarda önemli bir konudur. Araçların bakımlı ve nakliyat için özel olarak hazırlanmış olması gerekir. Firmamız bünyesinde bulunan her aracımız da bu hizmette her zaman başarılı sunumlar yapmıştır. Şehirler arası nakliyatta asansörlü taşımacılık da büyük öneme sahiptir. Çünkü bu taşınma hızını artıran faktörler arasında gösterildiği gibi aynı zamanda da riskin en aza indirilmesini sağlar.

Şehirler Arası Asansörlü Nakliyat

Şehirler arası nakliyat hizmetinde asansörlü taşımacılık nasıl olur derseniz? Biz yaparsak olur yanıtını verebiliriz. Çünkü biz bugün yalnız Ankara değil Türkiye’nin pek çok noktasında nakliyat ağı bulunan güçlü ve köklü bir firmayı ister buradan alacağınız eşyalarınızda isterseniz eşyanızın gideceği farklı bir şehirde bu hizmeti rahatlıkla sağlayabiliriz. Bunun için planlı hareket ediyor olmak bizim için yeterli olacaktır.

Şehirler arası nakliyat hizmeti talep edildiğinde ücretsiz ekspertiz ekiplerimiz eşyanın bulunduğu mekanı ziyaret eder ve burada gerekli araştırma ve inceleme yapıldıktan sonra gerekli olan her şeyin tespit edilmesi sağlanır. Taşıma günü kararlaştırıldıktan sonra hizmet kabul edilmişse bu kez taşımacılık sigortası yapılmaktadır. Nakliyat sigortası en az asansörlü nakliyat kadar önemli bir konudur. Bunun içinde bu işlemi gerçekleştirmeniz sizin için faydalı olacaktır.

Eşyalarınızı toparlama zamanınızı almasın!

Siz keyfinize bakarken biz isterseniz eşyalarınızı toplayıp paketliyoruz. Bu hizmet sayesinde eşyanız şehirler arası nakliyat sırasında hiçbir şekilde zarar görmüyor.