SİGORTALI NAKLİYAT

Günümüzde artık nakliyat olmazsa olmazlar arasına girmiştir. Eskiden olduğu gibi pek çoğumuz giriş katlarda ya da tek katlı evlerde oturmuyoruz. Özellikle de büyükşehirleri düşündüğünüzde bir eşyanın en üst kattan alınarak aşağı indirilmesi yine gideceği yerde en üst kata çıkarılması kolay değildir. Eskiden bu işlemi insanlar kendileri yaparken iki kez taşınmaları durumunda da tüm eşyalar neredeyse kullanılmaz hale geliyordu.

Bugün nakliyat sektöründe kullanılan teknolojinin ve yöntemlerin değişmiş olması ve insanların bu hizmetle ödedikleri para arasında ciddi bir fark olduğunu görmesinden dolayı da daha fazla tercih edilir oldu. Biz Kırlangıç Asansör Kiralama Ankara firması olarak yola çıktığımız günden bu yana her zaman en kalitelisini, en güvenlisini ve en hızlısını müşterilerimize sunmayı hedefledik. Bugün geldiğimiz noktada da bir marka haline gelmiş olmamız yürüdüğümüz yoldaki başarımızı da kanıtlıyor. Ancak Kırlangıç Asansör Kiralama olarak bununla da yetinmeyerek sürekli kendimizi geliştirmeyi ve yenilemeyi tercih ediyoruz. Verdiğimiz evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı gibi hizmetlerde öncelikli olarak sigortalı nakliyat hizmetini de sunuyoruz. Çünkü taşıma bir risk demektir ve bu sizden olmasa bile başkası tarafından da zarar görmeye müsait olması anlamına gelir. Özellikle de şehirler arası nakliyat hizmetini düşündüğünüzde bir aracın kaza yapma ihtimalinin her zaman var olabileceği göz önünde bulundurulmalıdır.

Eşyalarınız evinizden güvenli bir şekilde alınmış olsa da yolculuk esnasında neyle karşılaşılacağı hiçbir zaman belli olmaz. Dolayısıyla nakliyat sırasında olası bir kaza durumunda nakliyat sigortası devreye gireceğinden eşyalarınızı en azından maddi olarak güvence altına almış olursunuz. Sigortalı nakliyat hizmeti taşımacılıkta anahtar bir nokta denilebilir.

Biz Kırlangıç Asansör Kiralama olarak nakliyat kalitemizi yükselttiğimiz gibi fiyatlarımızı da her zaman en alt seviyede tutmayı bildik. Bunun için şu an fiyatlarımıza bile zam yapılmamış ve ekonomik çözümler oluşturulması sağlanmıştır.

Güvenilir Nakliyat

Eşyasını şehir içi nakliyat ya da şehirler arası nakliyat yaptırmak isteyen her müşterimize kapımız sonuna kadar açıktır. Güvenilir nakliyat firmamız sayesinde hizmet en doğru şekilde gerçekleştirilerek size tam güven verilir.

Kırlangıç Asansör Kiralama bu işe başlarken önce güven sonra hizmet sloganıyla yola çıktık. Güveninizi sağladıktan sonra hizmet en profesyonel şekilde zaten gelecektir.